[Podsumowanie tygodnia 03-09.04] Blog od nowa

To był bardzo produktywny tydzień. Bardzo. W niedzielę postanowiłem, że kończę z udzielaniem rad za pośrednictwem swojego vloga.

Będę za to wszystko – swoje życie i postęp w dochodzeniu do celów – w miarę szczegółowo dokumentować. Stąd między innymi całkowita transformacja tego bloga – od skórki po zakres tematyczny.

Poniżej znajdziesz szybki i skrócony spis najważniejszych wydarzeń z zeszłego tygodnia.

Podsumowanie moich dokonań przedstawia się następująco:

  • Ustaliłem swoje cele według koncepcji TrzyPoziomy. I zajęło mi to 35 minut jednego dnia + ok. drugie tyle następnego. W efekcie powstała lista zadań, która bardzo motywuje mnie do codziennej pracy nad sobą i realizacją swoich celów. Wkrótce opublikuję ją na blogu.

  • Udało mi się wymienić swoje butki do biegania z rozmiaru 42 na 42,5. Wielkie podziękowania dla Sklepu Biegacza za pójście mi na rękę. Dzięki temu z większą pewnością przystąpię do kwietniowego Orlen Maratonu (swojego pierwszego).
  • Opłaciłem pakiet startowy na Orlen Maraton. Zatem podjąłem ostateczną decyzję – startuję w Maratonie 🙂
  • Odbyłem wszystkie treningi przygotowawcze do maratonu. W niedzielę miałem największy wybieg – ok. 26km. Umówiłem się na swoje pierwsze bieganko z Mirkiem Burnejko, na którym poznałem bardzo sympatycznego Kacpra Pietrzaka (pozdro!). Trening był naprawdę spoko. Co ciekawe, nie byłem po nim szczególnie styrany, pomimo całkiem dynamicznego jak dla mnie tempa – 5:46 min/km. Gdybym zachował takie tempo na maratonie, przebiegłbym go w czasie krótszym niż 4 godziny. To bardzo optymistycznie nastraja mnie do startu.

  • 5 kwietnia obchodziłem swoje 34 urodziny. Następnego dnia ustanowiłem trzy główne obszary rozwoju do kolejnych urodzin – Marketing online, programowanie i YouTube. Postanowiłem przy tym, że będę poświęcać im przynajmniej 30 minut dziennie – niezależnie od tego, czy mamy święta, weekend, urlop, wolne dni itp. W wieku 35 lat chcę być w zupełnie innym miejscu.
  • Zdecydowałem od czego zacznę swoją przygodę z programowaniem – od ukończenia kursów na FreeCodeCamp.com. To powinno dać mi dobre rozeznanie, w czym dalej chcę się rozwijać.
  • Kupiłem nową skórkę na bloga (Semantic). Zacząłem ją wdrażać i dostosowywać pod moje potrzeby.

Zatem troszkę się działo. A to dopiero początek 🙂

Serdecznie zapraszam Cię na swój kanał na YouTube, gdzie codziennie publikuję swoje PLOGi – czyli daily vlogi 🙂

Share this:

Niestrudzenie dążę do rozwoju, zwiększania swoich umiejętności i bycia lepszym człowiekiem. Piszę swojego bloga. Nagrywam vlogi. Uczę się programowania. Pracuję w PR i marketingu. Jestem wielbicielem skreślania zadań ze swoich list to-do.